Аб’явы

11 мая, 2016.

Копия-imgs-93030-300x176БЕЛАРУСКІ  ДЗЯРЖАЎНЫ  ЎНIВЕРСIТЭТ АБ’ЯЎЛЯЕ КОНКУРС на замяшчэнне пасад: ЗАГАДЧЫКАЎ  КАФЕДРАЎ: міжнародных адносін, раманскіх моў; ПРАФЕСАРА КАФЕДРЫ мытнай справы; ДАЦЭНТАЎ КАФЕДРАЎ:  крыміналістыкі, дыпламатычнай і консульскай службы, гісторыі новага і найноўшага часу, міжнароднага права, міжнародных эканамічных адносін, мытнай справы, медыялогіі і вэб-журналістыкі; СТАРШЫХ  ВЫКЛАДЧЫКАЎ КАФЕДРАЎ:  агульнага землязнаўства і гідраметэаралогіі, англійскай мовы эканамічных спецыяльнасцяў, міжнароднага права, міжнародных эканамічных адносін, мовазнаўства і краіназнаўства Усходу, тэорыі і методыкі выкладання рускай мовы як замежнай; ВЫКЛАДЧЫКАЎ КАФЕДРАЎ: гісторыі новага і найноўшага часу, германскіх моў, міжнародных эканамічных адносін. Тэрмiн конкурсу – адзiн месяц з дня апублiкавання аб’явы. Адрас:  220030, г. Мiнск, вул. Бабруйская‚ 5а, упраўленне кадраў, тэл. 209-54-36. Міжнародны дзяржаўны экалагічны інстытут імя А.Д.Сахарава БДУ аб’яўляе конкурс на замяшчэнне пасад загадчыка кафедры экалагічнай і малекулярнай генетыкі; загадчыка кафедры экалагічнай медыцыны і радыебіялогіі; дацэнта кафедры імуналогіі (0,5 ст.); дацэнта кафедры энергаэфектыўных тэхналогій (0,5 ст.); старшага выкладчыка кафедры філасофіі, сацыялогіі і эка­номікі (0,25 ст.) Адрас: 220070 г. Мінск вул. Даўгабродская, 23, корпус 1, аддзел кадравай і арганізацыйнай работы, пакой 202, тэл. 230-16-95. Інстытут тэалогіі імя святых Мяфодзія і Кірыла БДУ аб’яўляе конкурс на замяшчэнне пасады прафесара кафедры тэалогіі. Тэрмін конкурсу – адзін месяц з дня апублікавання аб’явы. Адрас: 220030 г. Мінск, прасп. Незалежнасці, 24, каб. 209, аддзел кадраў. Тэлефон: + 375-17-327-55-71.