Студэнты БРСМ распавялі школьнікам з Нясвіжа, чым адметная адукацыя ў БДУ [+cлайды]

23 Apr, 2019.

Студэнты БРСМ сустрэліся са школьнікамі Нясвіжа ў межах праекта”Універсітэт – твой крок у будучыню” і распавялі, чым адметная адукацыя ў вядучай вышэйшай установе нашай краіны.

3-дзённая падзея пачалася 11 красавіка ўрачыстым адкрыццём акцыі ў рэктараце БДУ з словамі на дарагу прарэктара па выхаваўчай рабоце і сацыяльных пытаннях Івана Янушэвіча, а таксама першага сакратара Мінскай гарадской арганізацыі БРСМ Сяргея Клішэвіча. Па прыездзе ў Нясвіж студэнтаў віталі ў мясцовай гімназіі, дзе начальнік упраўлення па адукацыі, спорце і турызме райвыканкама Алена Клішэвіч распавяла камандам БДУ пра асноўныя дасягненні Нясвіжскага раёна за апошнія гады.