Аб’явы

5 мая, 2015.

slide2+++111+++-300x161

БЕЛАРУСКІ  ДЗЯРЖАЎНЫ  ЎНIВЕРСIТЭТАБ’ЯЎЛЯЕ КОНКУРС на замяшчэнне пасад ПРАФЕСАРА  КАФЕДРЫ  міжнароднага права; ДАЦЭНТАЎ КАФЕДРАЎ: міжнародага прыватнага і еўрапейскага права, агульнай і клінічнай псіхалогіі, сістэмнага аналізу і камп’ютарнага мадэлявання, між­народнага менеджменту, інфармацыйных сістэм кіравання, рускай мовы; СТАРШЫХ  ВЫКЛАДЧЫКАЎ  КАФЕДРАЎ:  тэлекамунікацый і інфармацыйных тэхналогій, эканамічнай інфарматыкі, мытнай справы, радыяцыйнай хіміі і хіміка-фармацэўтычных тэхналогій, фізічнай хіміі, філасофіі і метадалогіі навукі; ВЫКЛАДЧЫКА  КАФЕДРЫ  раманскіх моў; АСІСТЭНТАЎ  КАФЕДРАЎ: заалогіі, інфарматыкі і камп’ютарных сістэм. Тэрмiн конкурсу – адзiн месяц з дня апублiкавання аб’явы. Адрас:  220030, г. Мiнск, вул. Бабруйская‚ 5а, упраўленне кадраў, тэл. 209-54-36.