Конкурсы на замяшчэнне пасад

12 мая, 2014.

slide2+++111+++

БЕЛАРУСКІ ДЗЯРЖАЎНЫ ЎНIВЕРСIТЭТ аб’яўляе конкурс на замяшчэнне пасад ЗАГАДЧЫКА КАФЕДРЫ  агульнай і клінічнай псіхалогіі, ПРАФЕСАРА  КАФЕДРЫ  арганічнай хіміі, ДАЦЭНТАЎ КАФЕДРАЎ:  камп’ютарнага мадэлявання, арганічнай хіміі, радыяцыйнай хіміі і хіміка-фармацэўтычных тэхналогій, міжкафедральнага цэнтра-кафедры ЮНЭСКА па парыродазнаўчанавуковай адукацыі, англійскай мовы пры­рода­знаўчых факультэтаў, квантавай радыёфізікі і оптаэлектронікі, агульнай і клінічнай псіхалогіі, СТАРШЫХ  ВЫКЛАДЧЫКАЎ  КАФЕДРАЎ: агульнай фізікі, сацыялогіі журналістыкі, інфармацыйных тэхналогій, агульнай і клінічнай псіхалогіі, нямецкай мовы, агульнанавуковых дысцыплін, ВЫКЛАДЧЫКА  КАФЕДРЫ  агульнанавуковых дысцыплін, АСІСТЭНТАЎ  КАФЕДРЫ вышэйшай матэматыкі і матэматычнай фізікі. Тэрмiн конкурсу – адзiн месяц з дня апублiкавання аб’явы. Адрас: 220030, г. Мiнск, вул. Бабруйская‚ 5а, упраўленне кадраў, тэл. 209-54-36.