Аб’явы

30 Oct, 2015.

Копия imgs-93030БЕЛАРУСКІ  ДЗЯРЖАЎНЫ  ЎНIВЕРСIТЭТ АБ’ЯЎЛЯЕ КОНКУРС на замяшчэнне пасад: ДАЦЭНТАЎ КАФЕДРАЎ:  фізікі цвёрдага цела, тэле­- к­амунікацый і інфармацыйных тэхналогій, квантавай радыёфізікі і оптаэлектронікі, дыферэнцыяльных ураў­ненняў і сістэмнага аналізу, рускай мовы, славянскіх літаратур, тэорыі літаратуры, паліталогіі, канстытуцыйнага права; СТАРШЫХ  ВЫКЛАДЧЫКАЎ КАФЕДРАЎ:  вышэйшай матэматыкі і матэматычнай фізікі, радыёфізікі і інфа­р­мацыйных тэхналогій, тэорыі літаратуры, псіхалогіі, філасофіі і метадалогіі навукі, грамадзянскага працэсу і працоўнага права, паліталогіі, фізічнага выхавання і спорту; ВЫКЛАДЧЫКАЎ КАФЕДРАЎ: філасофіі і метадалогіі навукі, карпаратыўных фінансаў. Тэрмiн конкурсу – адзiн месяц з дня апублiкавання аб’явы. Адрас:  220030, г. Мiнск, вул. Баб­руй­ская‚ 5а, упраўленне кадраў, тэл. 209-54-36.