Аб’явы

7 Mar, 2019.

БЕЛАРУСКІ ДЗЯРЖАЎНЫ ЎНІВЕРСІТЭТ
АБ’ЯЎЛЯЕ КОНКУРС на замяшчэнне пасад:
ЗАГАДЧЫКАЎ КАФЕДРАЎ: англійскай мовы гуманітарных факультэтаў; тэорыі і гісторыі дзяржавы і права; рэгіянальнай геалогіі; інфарматыкі і камп’ютарных сістэм.
ПРАФЕСАРАЎ КАФЕДРАЎ: дызайну моды; англій­скай мовы гуманітарных факультэтаў; паліталогіі; ­рэгіянальнай геалогіі.
ДАЦЭНТАЎ КАФЕДРАЎ: англійскай мовы гуманітарных факультэтаў; фізічнай хіміі; радыяцыйнай хіміі і хіміка-фармацэўтычных тэхналогій; неарганічнай хіміі; тэарэтычнай і інстытуцыянальнай эканомікі; экалагічнага і аграрнага права; грамадзянскага права; паліталогіі; грамадзянскага працэсу і працоўнага права; карпаратыўных фінансаў; эканамічнай і сацыяльнай геаграфіі; камп’ютарных тэхналогій і сістэм; матэматычнага мадэлявання і аналізу дадзеных; інфармацыйных сістэм кіравання; метадаў аптымальнага кіравання.
СТАРШЫХ ВЫКЛАДЧЫКАЎ КАФЕДРАЎ: англійскага мовазнаўства; мастацтваў і асяроддзевага дызайну; англійскай мовы гуманітарных факультэтаў; фізічнага выхавання і спорту; англійскай мовы прыродазнаўчых факультэтаў; арганічнай хіміі; карпаратыўных фінансаў; грамадзянскага права; крымінальнага права; дзяржаўнага кіравання; геаграфічнай экалогіі; вышэйшай матэматыкі і матэматычнай фізікі; інфармацыйных сістэм кіравання; шматпрацэсарных сістэм і сетак; тэхналогій праграмавання.
ВЫКЛАДЧЫКАЎ КАФЕДРАЎ: мастацтваў і асяроддзевага дызайну; грамадзянскага права.
АСІСТЭНТА КАФЕДРЫ тэхналогій праграмавання.
Тэрмін конкурсу – адзін месяц з дня апублікавання аб’явы. Адрас: 220030, г. Мінск, вул. Бабруйская, 5а, упраўленне кадраў, тэл. 209-54-36.

ІНСТЫТУТ БІЗНЕСУ БДУ
АБ’ЯЎЛЯЕ КОНКУРС на замяшчэнне пасад:
ДАЦЭНТА КАФЕДРЫ міжнароднага бізнесу.
СТАРШЫХ ВЫКЛАДЧЫКАЎ КАФЕДРАЎ міжнароднага бізнесу (3), бізнес-адміністравання, прававых і  гуманітарных дысцыплiн, маркетынгу.
Тэрмін конкурсу – адзін месяц з дня апублікавання аб’явы.
Адрас: 220004, г. Мінск, вул. Шпалерная, 7, Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Інстытут бізнесу БДУ», тэл. 306-00-27, 306-00-28. sbmt@sbmt.by, mail@sbmt.by, www.sbmt.by.

РЭСПУБЛІКАНСКІ ІНСТЫТУТ ВЫШЭЙШАЙ ШКОЛЫ
АБ’ЯЎЛЯЕ КОНКУРС на замяшчэнне пасад:
ЗАГАДЧЫКА КАФЕДРЫ моладзевай палітыкі і сацыякультурных камунікацый;
ПРАФЕСАРА КАФЕДРЫ кіравання і эканомікі вы­шэйшай школы.
Тэрмін конкурсу — адзін месяц з дня апублікавання аб’явы.
Адрас: 220001, г. Мінск, вул. Маскоўская, 15, аддзел кадраў,  пакой  219, тэл. 200 91 07.